pervežimo paslaugos

Senų baldų išvežimas,
kurio ieškojote.

Išvešime jūsų senus baldus atsakingai, greitai ir patikimai.

Senų baldų išvežimas

Kodėl rinktis mus?

Turėdami 10 metų patirtį, dirbame atsakingai ir greitai

Greitai

Turime didelę komandą, todėl pervežimą atliksime artimiausiomis dienomis.

Patikimai

Mūsų klientai žino, kad perveždami niekada nepažeidžiame krovinio.

Geromis kainomis

Mūsų kainos vienos geriausių rinkoje. Pažiūrėkite ir įsitikinkite.

Pasirūpinsime viskuo

Pakavimas, nešimas, vežimas, iškrovimas. Sprendimas nuo A iki Z.

Senų baldų išvežimas – leiskite tuo pasirūpinti profesionalams

Visi žino, jog nereikalingų daiktų negalima mėtyti bet kur – jais atsikratyti skirtos specialios vietos. Baldų išvežimas gali apsunkinti kiekvieno kasdienybę, kadangi juos reikia išardyti, išnešti bei gauti tinkamą transportą tam, jog galėtumėte šiuos pervežti į tam skirtas vietas.

Jeigu turite prisikaupusių daiktų, kurių daugiau nebenaudosite, jums gali būti reikalingas senų baldų išvežimas – paslauga, numesianti nuo jūsų pečių ne vieną valandą gaištamo laiko.

Kaina išties nėra didelė, todėl geriau patikėkite šį darbą mūsų krovikams ir būkite ramūs, jog nereikės viskuo rūpintis vieniems. Mūsų komandos kontaktus galite rasti čia.

senų baldų išvežimas

Kodėl verta užsisakyti senų baldų išvežimo paslaugą?

Klientams kyla įvairių klausimų: kiek kainuoja senų baldų išvežimas ir kodėl verta užsisakyti šią paslaugą, jeigu tokį darbą galima atlikti ir patiems? Visgi, tam yra daugybė priežasčių, pateikiame jums kelias, kodėl senų baldų išvežimas gali būti lengvas procesas, kai to nereikia daryti patiems.

Senų baldų išvežimas padės sutaupyti laiko

Baldų išvežimas Vilniuje yra pakankamai populiari paslauga. Greičiausiai taip yra dėl greito daugelio gyventojų gyvenimo būdo, kai stengiamasi sutaupyti kiekvieną papildomą valandą.

Norint patiems padaryti šį darbą, jums reikės išardyti sunkius, daug vietos užimančius, nebenaudojamus baldus, juos išnešti bei pakrauti į transporto priemonę, kurią, tikriausiai, turėsite nuomoti už pakankamai didelį mokestį be kroviko.

Jeigu ir jūs esate iš tų žmonių, kurie atsigers papildomą puodelį kavos vietoj sunkaus fizinio darbo, kuriam atlikti reikės daugiau valios nei galite įsivaizduoti, neabejotinai pasitarnaus baldų išvežimo paslauga kurią teikia mūsų įmonė.

Vilnius nėra vienintėlis miestas kuriame teikiame paslaugas – užmirštų daiktų, užimančių vietą, gausu visoje Lietuvoje, tad nepamirškite, jog senų baldų išvežimas iš vieno miesto į kitą atims daugybę laiko ir geriausia tai patikėti mūsų krovėjams.

Išvešime jūsų senus baldus be jokio streso

Atsikratyti nebenaudojamais baldais gali užimti ne tik daug laiko, tačiau ir sukelti papildomo streso.

Juk greičiausiai turėsite ieškoti pagalbos, skambinti draugams ar giminės nariams norint išnešti sunkius daiktus, taipogi, teks užsiimti tinkamos transporto priemonės paieškomis, pasidomėti, kur yra speciali aikštelė, skirta iškrauti nereikalingiems baldams, o norint juos kompaktiškai sukrauti kuo labiau išnaudojant transporto priemonės vietą, teks ir juos išmontuoti.

Užsakę profesionalius baldų vežėjus, galėsite būti ramūs, jog visi jų daromi veiksmai bus vykdomi pagal taisykles – neteršiama gamta, atliekomis atsikratoma saugiai.

baldų išvežimas vilniuje

Kaip vyksta senų baldų išvežimas?

Jeigu nusprendėte užsisakyti baldų išvežimo paslaugą, greičiausiai norite žinoti, kaip tiksliai viskas vyks bei ko turėtumėte tikėtis. Jums tereikia susisiekti su KraunamVežam krovikais ir sutarti dėl tikslaus laiko, kada norėsite atsikratyti senais baldais. Įmonės specialistai operatyvūs ir gali privažiuoti dažniausiai netgi tą pačią dieną.

Jeigu norite, prieš tai galite patys išardyti daiktus arba palikti tai padaryti atvykstantiems darbuotojams. Punktualiai atvykus, šie, atkeliaus į reikiamą vietą, surinks jūsų baldus bei pakraus juos į specialią transporto priemonę.

Tuomet įmonės darbuotojai nuveš daiktus į atitinkamas aikšteles, kuriose šie bus palikti tolimesniems perdirbimo darbams. Iš esmės, jums nereikės niekuo rūpintis – turite tik sutarti dėl tinkamos laiko ir sulaukti, kol atvykę specialistai viską padarys už jus.

Ką dar reikėtų žinoti apie šią paslaugą?

Nors jau žinote, kodėl verta užsisakyti senų baldų išvežimą, bei kaip visa tai vyksta, yra dar keletas niansų, kuriuos verta parašyti:

  • Senų baldų išvežimas įmanomas visiems baldams, todėl nepergyvenkite, jei šis yra itin didelis ir sunkiai išmontuojamas;
  • Nereikia nerimauti, jei gyvenate devintajame daugiabučio aukšte – įmonės darbuotojai pasirūpins jūsų baldų nunešimu iš bet kokios patalpos ar aukšto;
  • Jeigu turite itin daug senų, nenaudojamų baldų, kurie turi daug metalinių detalių, šias reikės nuplėšti.

Rezervuokite laiką

Dirbame ir po darbo valandų, ir savaitgaliais.

Supakuosime daiktus

Jei norite taupyti laiką, galite pakuoti patys.

Vežame

Itin atsakingai, kad nepažeistume jūsų turto.

Iškrauname

Užneštume ir į Everestą. Saugiai ir patikimai.
2000 +

Laimingų klientų

12500 +

Išvežta senų baldų

Atsiliepimai

Vertiname klientus Klientai vertina mus

Call Now Button