pervežimo paslaugos

Saugus pianino pervežimas,
kurio ieškojote.

Pervešime jūsų pianiną atsakingai, greitai ir patikimai.

Pianino pervežimas

Kodėl rinktis mus?

Atsakingas pianinų pervežimas. Turime 10 metų patirtį.

Greitai

Turime didelę komandą, todėl pervežimą atliksime artimiausiomis dienomis.

Patikimai

Mūsų klientai žino, kad perveždami niekada nepažeidžiame krovinio.

Geromis kainomis

Mūsų kainos vienos geriausių rinkoje. Pažiūrėkite ir įsitikinkite.

Pasirūpinsime viskuo

Pakavimas, nešimas, vežimas, iškrovimas. Sprendimas nuo A iki Z.

Pianino pervežimas ir jo ypatumai

Pianinų pervežimas yra gerokai dažnesnė paslauga, nei galėtų pasirodyti. Tačiau nereikėtų stebėtis – tai išties sunkus ir daug detalių turintis objektas, kurį pernešti bei saugiai transportuoti be profesionalų pagalbos gali būti itin rizikinga bei fiziškai sunkiai įgyvendinama.

Būtent dėl šios priežasties, kaip ir su bet kokių kitų stambiagabaričių baldų pervežimu – nedvejokite ir patikėkite šį darbą į specialistų rankas, susisiekite jau šiandien.

 

Pianino pervežimas – kaip jam pasiruošti?

Nors daugelį darbų už jus atliks įmonės darbuotojai, visgi, prie pianino pervežimo galite prisidėti ir patys:

  • Gerai išvalykite pianiną, jog atsikratytumėte visomis nereikalingomis dulkėmis bei kitais nešvarumais;
  • Jeigu yra detalių, kurias lengva nuimti ir uždėti – išardykite jas bei supakuokite atskirai;
  • Galite supakuoti pianiną įvairiomis plėvelėmis ar net pledais.
pianino pervežimas

Kaip vyksta pianino pervežimas?

Net ir patikėjus paslaugą profesionalams, daugeliui žmonių gali rūpėti – ko reikėtų tikėtis bei kaip viskas vyks užsisakius pianino pervežimą? Pirmiausiai, ką turėtumėte padaryti – tai susisiekti su įmone ir sutarti dėl tikslios datos bei laiko, kuomet jums reikės pervežti pianiną.

Tuomet atlikite aukščiau išvardintus pasiruošimo darbus (arba palikite juos atvykstantiems specialistams). Atvažiavę darbuotojai supakuos jūsų pianiną, jeigu dar to nepadarėte patys ir saugiai jį išveš pro duris bei nugabens į lauke esančią transporto priemonę.

Pianinas bus pritvirtintas su specialiais diržais, kurie neleis jam judėti ar netyčia nukristi. Tuomet jūsų instrumentas bus pervežtas į sutartą vietą ir užkeltas į reikiamą aukštą.

pianino pervežimas

Priežastys, kodėl turėtumėte užsisakyti pianino pervežimo paslaugą

Yra išties daugybė priežasčių, dėl kurių jums galėtų būti aktualus pianino pervežimas, patikint tai profesionalams:

  • Patiems pervežti pianiną gali būti sudėtinga ir tai neabejotinai užims nemažai laiko. Greičiausiai turėsite paprašyti kieno nors pagalbos norėdami jį išnešti, taip pat, teks tai daryti itin lėtai bei atsargiai tam, jog nesubraižytumėte korpuso bei nepažeistumėte vidinių dalių. Profesionalai yra puikiai apmokyti ir paruošti taip, kad darbus atliktų greitai bei saugiai, tad neturėsite vargintis patys siauromis laiptinėmis nešdami sunkų krovinį;
  • Pianino pervežimas yra ganėtinai sudėtingas procesas – reikia ne tik atsargiai jį išnešti, tačiau ir laikyti transporto priemonėje kelionės metu. Atlikdami šį darbą patys, galite ne tik subraižyti sienas, tačiau ir suskaldyti pianiną, todėl geriausia kreiptis į specialistus, kurie perveš Jūsų mylimą daiktą saugiai, apsaugodami visus kampus bei kitas silpnesnes vietas;
  • Sveikatos saugojimas. Pianinas įprastai sveria kelis šimtus kilogramų. Tokį svorį pakelti gali tikrai ne kiekvienas žmogus, todėl turėtumėte būti atsargūs – galima nesunkiai susižeisti. Pianino pervežimas tikrai neturėtų būti vertas sveikatos problemų, todėl verčiau šį darbą patikėkite grupei apmokytų krovinių nešikų;
  • Kai kuriems žmonėms gali atrodyti, jog samdyti įmonę dėl vieno daikto perkraustymo tikrai neverta. Tačiau, turėtumėte nepamiršti, jog mokate ne tik už transportavimą, bet ir pakavimą, nešiojimą bei saugumą transportavimo metu.
  • Sutaupytas laikas bei nervai. Norėdami persivežti pianiną patys, greičiausiai turėtumėte ieškoti žmonių, kurie pagelbėtų jums jį išnešti. Taipogi, jums tektų įsigyti specialią transporto priemonę, įvairius diržus, kurie neleistų šiam joje judėti. Greičiausiai sulauksite ir nemažai streso, kadangi viskas nebūtinai eis pagal planą. Būtent dėl šios priežasties geriausia kreiptis į specialistus, kurie su savimi turės visas reikiamas priemones bei bus apmokyti, kaip saugiai pernešti ir transportuoti jūsų mylimą instrumentą, jog netyčia nepažeistų nei jo, nei aplink jį pasitaikiusių kliūčių.

Rezervuokite laiką

Dirbame ir po darbo valandų, ir savaitgaliais.

Supakuosime daiktus

Jei norite taupyti laiką, galite pakuoti patys.

Vežame

Itin atsakingai, kad nepažeistume jūsų turto.

Iškrauname

Užneštume ir į Everestą. Saugiai ir patikimai.
2000 +

Laimingų klientų

200 +

Pervežtų pianinų

Atsiliepimai

Vertiname klientus Klientai vertina mus

Call Now Button