pervežimo paslaugos

Patikimas baldų pervežimas,
kurio ieškojote.

Pervešime jūsų baldus atsakingai, greitai ir patikimai.

Baldų pervežimas

Kodėl rinktis mus?

Atsakingas ir greitas baldų pervežimas. Turime 10 metų patirtį.

Greitai

Turime didelę komandą, todėl pervežimas gali būti atliktas artimiausiomis dienomis.

Patikimai

Mūsų klientai žino, kad perveždami niekada nepažeidžiame krovinio.

Geromis kainomis

Mūsų kainos vienos geriausių rinkoje. Pažiūrėkite ir įsitikinkite.

Pasirūpinsime viskuo

Pakavimas, nešimas, vežimas, iškrovimas. Sprendimas nuo A iki Z.

Baldų pervežimas – naudinga ir populiari paslauga

Baldų pervežimas išties populiari paslauga, sulaukianti vis daugiau žmonių susidomėjimo. Nenuostabu – juk kraustymasis užtrunka gana ilgai, tad kam save apsunkinti ir viską stengtis padaryti patiems?

Patiems reikės sugebėti tinkamai išardyti baldus, juos atsargiai išnešti, sukrauti ir pervežti į reikiamą vietą ir vėl surinkti. Visa tai skamba kaip ne keliu valandų, o mažiausiai dienų darbas. Būtent dėl šios priežasties jums tikrai pravers baldų pervežimas samdant atsakingus KraunamVežam darbuotojus.

Vilniuje išties gausu didelių atstumų ir gausaus eismo judėjimo, todėl sostinėje gyvenantiems asmenims tokia paslauga gali būti tikras išsigelbėjimas. Jeigu jūs nenorite visko daryti patys ir siekiate sutaupyti laiko bei nervų – baldų pervežimas su mūsų transportu yra kaip tik jums! Susisiekite baldų pervežimui jau šiandien.

 

Kaip vyksta baldų pervežimas?

Užsisakant baldų pervežimo paslaugą gali kilti nemažai klausimų, tačiau nesijaudinkite – į visus jums tikrai atsakys mūsų darbuotojai. Greičiausiai kiekvienas asmuo nori iš anksto žinoti, kaip atrodys jo užsakoma paslauga.

Iš esmės, viskas, ką jums reikia padaryti – tai susisiekti su mumis ir susitarti dėl tikslios datos bei laiko, sužinosite kainą, pasirinksite pakavimo medžiagas bei jų kiekį, žinoma, atvykę į vietą visuomet turėsime rezervą.

Dažniausiai jau tą dieną po skambučio sulauksite atvykstančių darbuotojų, kurie padės jums supakuoti daiktus (jeigu dar nebūsite to padarę patys), atsargiai išneš juos pro duris ir sukraus į savo transporto priemonę, o tuomet saugiai perveš bei iškraus nurodytame taške.

baldų pervežimas

Kaip baldų pervežimui pasiruošti patiems?

Nors užsisakius šią paslaugą, įmonės specialistai pasistengs beveik viską atlikti už jus, visgi, jeigu norite sutaupyti ar turite tam valios, kai kuriais namų darbais galite pasirūpinti ir patys:

  • Nepamirškite išimti birių daiktų iš baldų, kuriuos žadate pervežti. Balduose esančių daiktų dėja apsaugoti negalėsime, nebent jie bus išimti ir atskirai supakuoti;
  • Jeigu norite – galite patys išardyti baldus, tačiau atminkite, jog užsisakę šią paslaugą, gausite ir meistrus su specialiais įrankiais skirtais operatyviai montuoti bet kokius baldus;
  • Pagalvokite kiek konkrečiai turite transportavimui ne itin atsparių daiktų ir juos sugrupuokite ar sudėkite į atskirą vietą, pagalvokite kiek preliminariai burbulinės plėvelės dūžtantiems daiktams būtų galima skirti.
baldų pervežimas vilniuje

Baldų pervežimo privalumai

Baldų bei kitų daiktų pervežimas yra vis labiau populiarėjanti paslauga, tačiau kai kuriems vis dar kyla dvejonių – ar tikrai verta užsakinėti šias paslaugas ir mokėti pinigus? Štai pagrindiniai privalumai bei priežastys, kodėl turėtumėte apsvarstyti baldų pervežimo paslaugą:

  • Pervežti baldus patiems išties gali būti sudėtinga – nors daugelį jų įmanoma išardyti ir saugiai išnešti, visgi, kartais tenka paimti ir didesnius gabaritus turinčius daiktus, todėl tai daryti reikia labai atsakingai. Nėra sudėtinga netyčia užkabinti ir įbrėžti namų sieną, be to, perveždami daiktus galite juos pažeisti. Būtent dėl šios priežasties turėtumėte kreiptis į mūsų darbuotojus, kurie yra apmokyti, kaip saugiai išnešti bei nuvežti baldus į reikiamą vietą.
  • Laiko taupymas. Jeigu esate vienas iš tų žmonių, kurie nuolat stengiasi sutaupyti kiekvieną papildomą minutę, šioje vietoje jums gali pasitarnauti baldų pervežimas. Vilnius bei kiti didmiesčiai pasižymi nemažais atstumais, kuriuos įveikti reikia nemažai laiko. Todėl patiems pervežinėti daiktus užtruks gerokai ilgiau, nei tai patikėjus mūsų krovėjams.
  • Baldų pervežimas, bet kokiu atveju, yra taupanti jūsų laiką paslauga, tačiau nevertėtų pamiršti ir to fakto, jog perkraustymo paslaugas teikiančios įmonėsturi didesnes, talpesnes transporto priemones, į kurias daiktus pakrauti galima greičiau ir patogiau. Jeigu pervežinėtumėte daiktus paprasčiausiai savo automobiliu – užtruktumėte gerokai ilgiau, jau nekalbant apie tai, jog daug lėčiau išneštumėte ir krautumėte baldus, negu tai darytų šios srities specialistai.
  • Kai kuriems žmonėms gali atrodyti, jog ši paslauga yra pakankamai brangi. Tačiau jeigu kam nors teko rimtai kraustytis sutiks – papildomos keturios ar šešios rankos yra visuomet geriau nei kelios. Kaina toli gražu nėra didelė, ypač palyginus su nauda, kurią gaunate iš šios paslaugos teikėjų, kurie atlieka ne tik daiktų pervežimo paslaugą, tačiau būna ir montuotojais ir pakuotojais.

Rezervuokite laiką

Dirbame ir po darbo valandų, ir savaitgaliais.

Supakuosime daiktus

Jei norite taupyti laiką, galite pakuoti patys.

Vežame

Itin atsakingai, kad nepažeistume jūsų turto.

Iškrauname

Užneštume ir į Everestą. Saugiai ir patikimai.
2000 +

Laimingų klientų

12500 +

Pervežtų baldų

Atsiliepimai

Vertiname klientus Klientai vertina mus

Call Now Button